Oznamy

 

Milé moje “študentky a študenti” ,

blíži sa začiatok zimného semestra šk.r. 2020/2021. Vzhľadom na to, že vedenie SVI chce otvoriť ešte jeden kurz angličtiny vo štvrtok a rozvrh hodín, ktorý som od vedenia dostala, sa mi vôbec nepáči (ide o striedanie hodín s cudzími skupinami s veľmi krátkou prestávkou, ktorá by nepostačovala na dôkladné vyvetranie triedy), navrhujem, aby sme mali hodiny v pondelok poobede. 

Návrh je – skupina A1 od 13:00 a skupina A2 od 14:15. Poobedňajší čas volím preto, že trieda bude po víkende dosť vyvetraná a v zime po víkende do obeda aj vyhriata. Okrem toho majú doobeda záujemci o filmy o umelcoch a o umení stretnutie v inej miestnosti, no zvuk by nás rušil a trieda by ešte nebola dosť vyhriata po víkende, keďže sa cez víkend miestnosti len temperujú.

Iná možnosť by bola učiť sa naďalej vo štvrtok, ale až poobede, ( skupina A1 od 13:00 a skupina A2 od 14:15) s tým, že doobedňajší kurzisti by skončili o 12:00 a aspoň 1/2 by sa trieda vetrala. 

Dajte mi prosím vedieť čím skôr, ktorý návrh by vám lepšie vyhovoval – rozhodneme sa pre čas, ktorý bude vyhovovať väčšine.

Začneme začiatkom októbra. Užívajte si ešte zbytok prázdnin a chystajte si domáce úlohy – prajem vám príjemné dni             

 Eva

 

—————————————————————–

    Vážení členovia a priaznivci.

Dovoľujeme si vám oznámiť, že plánujeme spustiť nové jazykové kurzy a to jazyk francúzsky a španielsky.

Požadovaný počet pre spustenie je viac než desať záujemcov na jeden kurz.Títo sa môžu informovať na adrese a telefónnych číslach, uvedených na úvodnej stránke.

————————————————————————————-

                                             !!!  N O V I N K A  !!!

Naša inštitúcia v rámci komplexného procesu zdravé starnutie seniorov otvára nové vzdelávacie programy pre seniorov v letnom semestri 2020

 

Senior právnik pre celú rodinu.

Cieľom je „právnych desatoro“ so záverečným testom, ktoré preukáže schopnosť absolventa zvládnuť základy spotrebiteľského pre potreby bežného občana pri obstarávaní tovarov a služieb.

Spoznaj históriu mesta Košice

Cieľom je štúdium histórie Košíc formou prednášok, rozdelená do historických období, ktorá preukáže znalosti z oblasti histórie a rozšíri všeobecné znalosti poslucháča o histórii Košíc.Súčasťou sú tri spoločne organizované „potulky“ s Kolcunom.

Prihlášky písomne mailom, alebo telefonicky!

Prihlásiť sa, alebo získať informácie je možné osobne na uvedenej adrese v pracovné dni pondelok až stredu od 10:00-14:00

alebo telefonicky na č.   55/30 75 398

mailom : seniordomkeno@gmail.com

1institut.vzdelavania.seniorov@gmail.com

web https://www.ivske.sk